Skip to content

Kontakt

Máte-li zájem prodiskutovat o hubnutí nebo čemkoliv jiném, tak mě můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@tezkykrok.cz.

2 komentáře
 1. jan petrzela permalink

  ahoj,
  dobre stranky, zjistili mi zvysenou hladinu kyseliny mocove, jeste to neni na prasky, tak se nijak nezenyruju, dost sportuju, i kdyz mam nadvahu, ktera asi byla pred dvaceti lety spoustec
  posledni dva zachvaty, co jsem mel, zpusobila prava cokolada
  o vikendu jsem si precetl tve zapisky, tak bych se primluvil za psani dal

  dik

  honza

  ps. rapikaty celer je hnusnej a matonku jsem si taky koupil
  rapikaty celer je lepsi, nez si uriznout nohu

 2. David permalink

  Zdravím,

  no už jsem se dlouho ke psaní nedostal, to je pravda 🙂 zkusím to dohnat.

  Jinak na začínající dnu lze použít višně, záleží v jaké je budeš mít formě. Čerstvé višně umí pomoci extrémně rychle, stačí hrst či dvě. Jsou sice extrémně kyselé, ale po 20 minutách mi ustoupila extrémní bolest. Dají se použít i kompotované, tam to ale trvá déle, ale umí také pomoci. Občas se píše, že pomáhají třešně, ale není to moc pravda. Jejich sladkost okyseluje organismus, a spíše stav udržují.

  Další odzkoušený recept, co jsem na sobě otestoval, je jedlá soda. Když mi začíná záchvat dny, tak si dám 1/2 lžičky do vody. To pak opakuji 4x – 5x za den. Umí to také rychle pomoci. To je hnusnější než ten řapíkatý celer 😀 ale zabírá. Je lepší si pak dát pozor na slanější jídlo, aby té soli v těle nebylo moc.

  David

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS